ÖVRIGT / Diverse / Brudbuketthållare 9939434
nr 993 9434
Brudbuketthållare
omkring sekelskiftet 1900
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 9 november 2015
kl 20:57:31
900 kr
1.000 kr